Ostatnio przeglądane

zamknij

Czas realizacji zamówienia na plisy, rolety i wertikale to ok. 6-8 dni roboczych, żaluzji drewnianych 11-13 dni roboczych oraz aluminiowych 11-13 dni. W niektórych przypadkach czas realizacji może się nieco wydłużyć, jednak na pewno zostaniesz o tym poinformowany/a.

Oczywiście, jeśli jest fizyczna możliwość poprawy, zawsze można odesłać do nas błędnie zmierzony produkt w celu zmiany wymiarów. Prosimy wcześniej skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta w celu uzgodnienia szczegółów.

Oczywiście! Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu uzgodnienia wysokości rabatu: sklep@rolety-akant.pl

W przypadku wysyłek o standardowych wymiarach dostarczane są one za pośrednictwem firmy przewozowej Fedex. Produkty o wymiarach ponadgabarytowych dostarczane są za pośrednictwem firmy AmbroExpress.

Tkaniny, które zostały użyte w naszych produktach nie są przeznaczone do prania w pralce. Materiały są specjalnie impregnowane po to, żeby nie wchłaniać brudu. Jeśli jednak wystąpi konieczność wyczyszczenia tkaniny najlepiej zrobić to za pomocą wilgotnej szmatki i mydła.

Jest możliwość wykonania produktów o wymiarach innych, niż te dostępne w konfiguratorze jednak nie będą one objęte gwarancją. Zamówienia na produkty niestandardowe można składać pod adresem: sklep@rolety-akant.pl

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów, produkty o "właściwościach określonych przez konsumentów w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związane z jego osobą" nie podlegają prawu odstąpienia od umowy.

W przypadku konieczności zgłoszenia usterki prosimy wysłać wiadomość na adres: sklep@rolety-akant.pl opisując zaistniałe uszkodzenie. W miarę możliwości prosimy również o dołączenie zdjęć.

Okres gwarancji wszystkich produktów zakupionych w naszym sklepie to 2 lata.

Profil Cosimo zatrzaskuje się na zaczep, natomiast Cosimo One posiada magnetyczną blokadę.